Fas Nakliye | Fas Parsiyel

Türkiye-Fas arasında olabilecek; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat deniz yolu taşımalarınız da sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Fas ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fas da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Fas Nakliye

 

Fas
Fas parsiyel çıkışlarımız cuma günleridir.
Türkiye’nin tüm limanlarından komple ve İzmir – İstanbul limanlarından ise haftalık düzenli parsiyel konsollarımız ile birlikte , Morocco limanında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Firmalarımızın talepleri doğrultusunda   Türkiye –Fas olabilecek Hava yolu kargo ihracat ve ithalat taşıma hizmetleri de sunmaktayız.

 Rabat ve Atlantik, Atlas Dağları ve Sahra arasında herhangi bir yerde olsun.
Fas Parsiyel veya Komple Noktaları: Agadir , Marakeş , Casablanca , Ouarzazate , Rabat , Atlantik , Sahra , Atlas Dağları ve diğer bölgelere.
Nakliye için Fas Limanları: Casablanca Limanı , Tangier Limanı
Türkiye Limanları: Alsancak İzmir Limanı , Aliağa Limanı , İstanbul Limanları , Ambarlı Limanı , Gemlik Limanı , Yarımcı Limanı , Evyap Limanı , Yılport Limanı, Mersin Limanı , İskenderun Limanı , Samsun Limanı

Ofis Telefonu: +90(232) 421 9295
Cep Telefonu / Whatsapp: +90 (545) 809 9695
Mail: info@metisdenizcilik.com.tr

fas_turu

casablanca_mosquee_hassan_ii_