Hakkımızda

METİS NEDİR ?

Metis ; Sanskritçe “mati”, “ma” kökünden geldiği düşünülmektedir. Yunan mitolojisinde sembolu “Su” olan , Hikmetin tasviridir.

HAKKIMIZDA

Metis Global Lojistik 24 ülkede kurmuş olduğu acente ağı ile deniz ve hava taşımacılığında kapıdan kapıya sunmuş olduğu hizmet ile hem ithalatçı hem de ihracatçı firmalarımıza tam destek sağlamayı hedeflemiştir.

Özellikle Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ulaşım imkanı sağlayan firmamız Avrupa ülkelerine de açılmaya başlamıştır.

Reefer konteyner taşımacılığından,re-export ve yurt dışı gümrüklemeye kadar yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren firmamız prensip olarak “yükünüzü hep daha iyi nasıl taşırız” felsefesini benimsemiştir.

Konteyner taşımacılığının yanı sıra Kara nakliyesinde de faaliyet gösteren firmamız sizlere hep kusursuz bir hizmet, bilgi akışı ve güven vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Misyonumuz : Müşteri ilişkilerinde GÜVEN’i baz alarak çıktığımız yolda, uluslararası alanda oluşacak lojistik ihtiyaçlara çözüm ortağı olmak ve uluslararası ticarete katkı sağlamak.

Vizyonumuz : Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızı dünya üzerinde kanıtlayarak, ismimizi geniş kitlelere taşımak.

Değerlerimiz:

  • Güvenirlik
  • Müşteri Odaklılık
  • Sorumluluk
  • Sürekli Gelişim ve Değişim
  • Memmuniyet ve İstikrar